Ve společnosti zkušenějších mlč, a ve společnosti nezkušených hovoř

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Tak jako parní lokomotiva nejde dopředu, pokud nemá páru, tak i naše ekonomika a politika nejede dopředu, protože vláda nemá páru o ekonomice, prý je na tom naše ekonomika dobře, nám tvrdí média, proč tedy jsme pro ekonomické migranty s tmavou pletí, jenom tranzitní zemí na cestě do Německa a Anglie? Ekonomika znamená to, že se řídíme ekonomickými svatými pravidly, a tato pravidla se jmenují; pravda, láska, rovnost.

Pokud si rozebereme do hloubky to, co kázal svatý mesiáš Ježíš Kristus, tak zjistíme, že on kázal ekonomická pravidla, jakými je; pravda, láska, rovnost. Vláda káže; lež, nenávist, nerovnost, proto nemá páru o ekonomice, z díla spatříme tvůrce a dílem vlády je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, obchodu, podnikání, školství, zdravotnictví, soudnictví, rodiny, psychiky atd. ten kdo je nahoře, není více než ten, kdo je dole, vše je zde v pohybu, a tak nebude trvat dlouho, a ten kdo je dole, bude nahoře, a ten kdo je nahoře, ten bude dole.

Ve společnosti zkušenějších mlč, a ve společnosti nezkušených hovoř, jaké má praktické zkušenosti vláda s ekonomikou? Vládnou nám nezkušení staří hlupáci, logicky následkem je zde blbá nálada a snaha utéci tam kde vládnou ti, co mají páru o ekonomice. Náš stát má nesmyslně mnoho starých nemocných zaměstnanců, je třeba staré nemocné státní zaměstnance ekonomicky eliminovat, stát musí zaměstnávat jenom zdravé zaměstnance do věku 30 let, stát nemůže být sociálním ústavem pro staré nemocné politiky a staré nemocné prezidenty.

Ve zdravém těle je zdravý duch, zavede se pro státní zaměstnance svaté pravidlo, že kdo neuběhne 42 km za tři hodiny každý rok, ten dostane okamžitou výpověď, vše je dneska v pohybu, a když nemáš v sobě dostatek páry na to uběhnout 42 km za tři hodiny, tak nechtěj být dobře placeným státním zaměstnancem. Většinu státních zaměstnanců mohou nahradit počítače a stoje, podívejme se do moderních továren, jak je zde vše automatizované a optimalizované. Jestliže se zrušila šlechta a králové, protože to nefungovalo ekonomicky, tak se zruší i to, že nám vládli ubožáci, co jsou staří a nemocní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *