Ve společnosti hloupých moudří hovoří

Tento konzumní svět je světem protikladů, a tak je zde; život a smrt, dobro a zlo, pravda a lež, samec a samice, den a noc, štěstí a neštěstí, výhra a prohra, bohatství a bída, otrokář a otok, atd. Každý živý systém, je obrazně hodinovým strojem, který se ve spánku natahuje, a zastavení tohoto stroje, to smrt je.

Evoluce zde všemu sobecky kraluje, a to co se evoluci nepřizpůsobuje, to evolucí eliminováno na věčné časy je. Změna zde díky konfliktům je, a tak vítěz změny realizuje, veliké zde dlouho je, a malé zde krátkou dobu je, jak rychle vyrůst, o tom to zde často proto i je. Ve společnosti hloupých moudří hovoří, problém zde nastane, když hlupák moudrého poučuje.

V lidové moudrosti přirozená pravda je, na škole objektivní pravda vzácná je. Vysoký dům pevné základy potřebuje, pevným základem pro konzumní svět lidová moudrost je. Z díla každý tvůrce poznán je, lakomost a pyšnost, zakrývána zde sliby a krásným oblečením je. Vše co zde má velikou hodnotu, to zde není zadarmo, největší hodnotou zde pravda a láska je. Pokud se elita pyšně nafukuje, tak ona z mýdlových bublin složená jenom je, a tak zde každý člen falešné elity dočasně je.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu