Přeskočit na obsah

Vaše subjektivní pravdy nikoho nezajímají

Proč je v nás tak silná snaha hlásat mediálně svoje subjektivní pravdy? Stali se z nás díky evoluci pokrytečtí herci, co chtějí na tomto konzumním divadle hrát hlavní role, práce rukama je pro nás psychickým trestem, protože nám nepřináší seberealizaci. Představme si celebritu, která by se po celý život živila jenom špinavou těžkou prací pomocí rukou a neživila by se jako herec, následkem by zde byla deprese a konzumace drog.

Potřebujeme, aby zde na špinavou těžkou práci byli jenom autonomní roboti, které ovládá globálně umělá inteligence, lidi zde budou na to, aby se z nich stali herci, co jsou mediálně populární, už zde bylo dost ubohého otroctví, ve kterém není láska a pravda. Jak by naše kultura vypadala, pokud bychom už nemuseli pracovat rukama a ze všech lidí by se stali profesionální herci? 

Naše herectví by se začalo podobat sportu, a tak by u herců došlo na rozdělení na ligy a bylo by zde mnoho soutěží mezi herci a hereckými organizacemi. Vytvořili bychom virtuální globální realitu, ve které bychom byli herci a diváky, být úspěšným hercem by se nám stalo návykovou drogou na které bychom byli psychicky závislí, zdáli by se nám sny, ve kterých hrajeme nějaké role a diváci se nám smějí, protože nejsme dokonalí herci.  

Štítky: