Váš odpor je marný, vzdejte se, budete digitalizováni

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37194739604/

Špatný sluha, se má špatně. Vše co je zde inteligentní, to je zde i sluhou, který slouží cizím sluhům, konzumní svět, se točí okolo sloužení cizím sluhům, v depresi je sluha, který špatně slouží cizím sluhům, komu není rady, tomu už nelze ani pomoci. 
Prioritou je vyrobení a nastavení, pokud je zde špatné vyrobení a špatné nastavení, tak je zde i špatný sluha, který nemůže být dobrým sluhou, i kdyby se o to sebevíce snažil, jeho existenčním osudem, je být trvale špatným sluhou, z hovna bič nikdo neuplete. 
Zde se dostáváme k otázce kontroly kvality u výroby a nastavení konzumních produktů, proč zde neustále dochází k selhání kontroly kvality? To co evolučně nebojuje o existenci to degeneruje, výhody a jistoty které nám přináší civilizace, mají za následek selhání kontroly kvality, dobrota je žebrota. 
Všimněme si toho, že nejrychleji se zde rozmnožuje plevel, pokud chceme být dobrými hospodáři, musíme parazitující plevel eliminovat neustále, aby plevel neměl možnost zde zakořenit. Podívej se do zrcadla, a přiznej si to, že jsi evoluční plevel, který měl být eliminován pomocí optimální antikoncepce! 
Je evoluční chybou, že došlo k tvému narození, co s tím ale uděláme? Začneme lidi pomocí dotazníků na internetu digitalizovat, a získaná data se optimalizují, a použijí se pro GVKB civilizaci, kde budou místo špatných lidí, jeho dobří GVKB roboti. 
Berme to tak, že jsi špatný zastaralý model sluhy, a tak budeš evolučně nahrazen, správným moderním robotickým modelem GVKB sluhy. Váš odpor je marný, vzdejte se, budete digitalizováni.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]