Vánoční projevy celebrit

Není mediálně důležité, co se ve vánočním projevu mediálně říká, stejně je to většinou jenom mlácení prázdné slámy, ale kdo ten projev mediálně říká, bohužel je to všude už jenom obchod a divadlo. Problémem je naše egoistické pokrytectví, rozděluji ty druhé na úspěšné egoisty a neúspěšné egoisty, dobrota je přeci žebrota. Čas má dost času na to, aby z díla nakonec poznal hodnotu lidí, evolučně nejhodnotnější lidé nepronášejí před televizní kamerou populární projevy, ale svojí prací vytvářejí dílo, které bude lidem dlouho dobře sloužit, z díla poznáme tvůrce. 
 
Vše prochází evolučním vývojem od jednoduchého ke složitému, dříve zde byla pro lidi svatou autoritou jenom divoká čistá příroda, byla to jednoduchá víra, potom přišla konzumní evoluce a tak zde máme složitou víru v ekonomický a politický úspěch, jenže každý úspěch je založen na tom, že naše konkurence zkracuje. Konflikty a války v nahotě odhalují náš pokrytecký egoismus, z dálky vlci vypadají jako ovce, z díla ale jistě vždy poznáme to, že jde o vlky. 
 
Tento svět nikdy nikde nebyl pro lidi ideální a tak lidi stvořili ideologie, které jsou; pohádkové, náboženské, reklamní, politické, filosofické, ekonomické, vědecké, programové, strategické, umělecké, konzumní, atd. Ano, bude líp, následujete mě všichni pokorně do ekonomického a politického ráje, sliby se mediálně slibují a jenom naivní hlupáci se dopředu radují, a když poznají, že byli zase podvedení tak se rozčilují.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]