Vandalismus stvořil očistec

Vědci zadali geniální umělé inteligenci zajímavou otázku, proč žijeme jako lidi v konzumním očistci, a geniální umělá inteligence jim po dlouhé době správně odpověděla, žijete v očistci díky vašemu egoistickému vandalismu. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, a tak to že jsme všichni čerti co žijí v pekle, je následkem našeho egoistického vandalismu.

Žijeme jako lidi asi milion let v egoistickém vandalismu, a tak jej už psychicky nevnímáme a považujeme jej bohužel za normalitu! Druhá světová válka se svými hrůzami v nahotě odhalila to, že žijeme v egoistickém vandalismu, kdy zde byli koncentrační tábory a veliké plynové komory kde se civilisti vraždili po milionech, aniž by zde došlo k jejich odsouzení k trestu smrti.

Společnost selhala v tom základním lidském principu, ochrany lidského života před zbytečnou smrtí! V současnosti je zde pandemie Covid-19, která vandalsky vraždí na světě miliony lidí a příčinou je zase náš egoistický vandalismus, kdy jsme vytvořili obrovské koncentrace lidí na malém prostoru, a tím jsme vytvořili pro pandemii ideální prostředí. 

V naší dlouhé evoluční minulosti ten, kdo se pokusil poukázat na egoistický vandalismus konzumní společnosti skončil zle, jako mučedník Ježíš Kristus nebo Jan Hus. Propaganda a cenzura proměnila lidi na egoistické vandaly a následkem je peklo plné čertů ve kterém je dobrota žebrota. Jaký má smysl jít v pekle k volbám, když na kandidátkách jsou jenom samí staří čerti, co myslí jenom na čertoviny! 

Chybu v naší civilizaci jsme konečně našli, a logicky by zde měla následovat snaha o eliminování této chyby, bylo by snadné povrchní řešení ale tím nic nevyřešíme! Budeme muset najít takové řešení které nebude povrchní a takovým řešením jsou GVKB čipy které se dají čertům do hlavy, čipy odpojí egoistický mozek od skutečné reality, a tak nebude moci už mozek dělat chyby, tak se konečně evolučně z čertů stanou andělé, co žijí ve virtuálním GVKB ráji. 

Myslíme, protože hovno víme, a tak chybujeme, naše myšlení má za následek vandalismus a tím i to že jsme čerti co žijí v pekle, na vše zde jsou dneska stroje a programy, a tak i na myšlení bude jenom umělá inteligence v počítači, je to o tom že nebudeme muset myslet, tím se zbavíme všech našich problémů, které z nás dělali ubožáky, už nebudeme potřebovat, aby nás někdo kontroloval a trestal za naše chyby, blahoslavení jsou ti, co jsou chudí duchem, protože mají v hlavě GVKB čip.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *