Přeskočit na obsah

Vandalismus s maskou altruismu

Od narození je člověk vystaven vandalismu s maskou altruismu, následkem je konzumní očistec, ve kterém je dobrota žebrota, čiň vandalům dobře a oni se ti za to odmění vandalstvím. Minulost je plná mučedníků díky vandalství těch, co mají moc a bohatství, ryba smrdí zde všude mnoho tisíciletí od mocné a bohaté hlavy která nám chybně vládne.

Největším vandalstvím jsou svatá dogmata, která jsou v pohádkách a svatých knihách, máme raději psy než lidi, protože z lidí se stali vandalové, se kterými jsou zde jenom samé problémy. Války a pandemie v nahotě odhalují vandalismus s maskou altruismu, vše je zde hra o to, co milujeme a potřebujeme, vítězství je možné díky tomu že konkurent prohraje, pravidla hry určují ti, co mají zde moc a bohatství tak aby se měli dobře.

Problém s příživníky, co se nechtějí přizpůsobit konzumní společnosti je o vandalství, z díla poznáme tvůrce, zavírat vandaly do vězení nebo do blázince je chybou, digitalizace nám umožní lepší kontrolu lidí a snadnější odhalení vandalů, každý dostane do hlavy GVKB čip, který zajistí to, že lidi už nebudou dělat chyby, tím už nebudeme potřebovat; peníze, soukromé vlastnictví, armádu, policii, soudy, vězení, byrokracii, politiku, školství, rodinu atd. takto zde zvítězí pravda a láska na věčné GVKB časy. 

Štítky: