Války pandemie inflace teorie populismus

Ponořme se do času a prostoru ve kterém vše díky programům a evoluci existuje, hledejme odpověď na základní otázku, která zní, proč je zde vše experiment? Podívejme se na staré populární knihy abychom měli základní informace o času a prostoru, najednou nám dojde to, že jsme praxi nahradili za teorie, co v praxi nefungují. Bohatí dělají vše pro to, aby byli bohatí, a to je začarovaný kruh našich problémů, nadbytek pro bohaté má za následek nedostatek pro chudé!

Války, pandemie, inflace, teorie, populismus atd. o tom je naše civilizace už mnoho tisíciletí, naštěstí zde už konečně brzo bude umělá inteligence a tím zde i budou autonomní inteligentní kovoví roboti na akumulátory, práce, ze které je zisk zde už pro lidi nikde nebude! Místo lidí zde budou roboti, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, komu není rady tomu není pomoci o tom je genocida která lidi eliminuje, vše se zde recykluje, a tak je zde vše evolučně dočasně. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Chyby se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.