Války jsou následkem přelidnění

Logicky tam kde není přelidnění tam nejsou ani války, války zde jsou už mnoho tisíciletí a budou zde do té doby dokud přelidnění nebude eliminováno trvale. Je to stejný problém jako s invazními druhy v přírodě, které se díky výhodám a jistotám přednožují a tím eliminují jiné druhy. V principech je si zde vše podobné, tento svět to jsou jenom jednoduché principy na kterých je postaven vesmír a život, pokud poznáme všechny tyto principy, tak si můžeme spočítat u mnohého následky nějaké příčiny. Představme si to že by se na světě optimálně eliminovala polovina lidí, co jsou pro společnost ekonomicky problematičtí, okamžitě by se zvýšila životní úroveň globálně a zmenšil by se počet válek a kriminalita.

Umělá inteligence by spočítala kdo bude globálně eliminován a vlády by museli zajistit eliminování lidí které společnost nepotřebuje. Po deseti letech by se tato akce opakovala a zase by se eliminovala polovina lidí co společnost nepotřebuje, stanovilo by se že na světě smí být jenom jedna miliarda lidí a každý stát by dostal výpočet optimálního počtu obyvatel, naše republika by měla jako optimální počet obyvatel jeden milion lidí. Ano, lidí je na světě už jako sraček, a tak je logické že budeme muset tyto sračky spláchnout do hajzlu, a pokud to neučiníme tak se můžeme jistě těšit na další světové války.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu