Vadný člověk je zde zbytečný

Většina lidí na světě je zbytečná, protože jsou geneticky vadní, geneticky vadní rodiče, logicky mají geneticky vadné děti a vadně je vychovají v nepřizpůsobivé parazity, proto zde musí být vězení a psychiatrické nemocnice, aby se tam mohli vadní lidé přemístit. Tento problém je u hospodářských zvířat, zvířata co žijí svobodně, nejsou geneticky vadná, protože je zde přirozený výběr a vadný jedinec je eliminován zdravými jedinci. 
 
Podívejme se na sportovní výkony, zde veliké výkony podávají lidé, co nejsou geneticky vadní, je to tom, že se spokojíme s nekvalitní produkcí vadných lidí, protože potřebujeme mnoho otroků a vojáků, abychom zajistili funkčnost konzumní ekonomiky. Jenže doba se začíná měnit, protože je zde; optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace, globalizace, atd. Práce pro lidi začíná rychle ubývat, a ten kdo nemá práci, se dostává do beznadějné situace, protože se ocitá na okraji společnosti. 
 
Za krátkou dobu se začnou vyrábět autonomní inteligentní roboti s kravatou, co nahradí všechny vysokoškoláky a středoškoláky, GVKB robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidem bude do měst vstup zakázán, protože ve městech budou místo lidí jenom GVKB roboti. Vše skončí tak, že poslední skupina nahých lidí skončí v poslední zoologické zahradě, za sklem v pavilonu opic, a na cedulce bude napsáno, PRACUJÍCÍ OPICE.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]