V pekle vždy zlo zvítězí nad dobrem a vše nakonec zle dopadne

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Porovnejme informace a programy statisticky a logicky, musí nám dojít, že současné sociální ideologické systémy už leží v nemocnici a lékaři nemají léky na to, jak je uzdravit, a tak zde mocné ideologie umírají ve velkém, jako by zde byla globální pandemie, nejprve umřelo náboženství a brzo umře i politika.

Kauzalita praví že každá programová chyba v konzumním Matrixu má svoji příčinu, a tou příčinou jsou dezinformace, které stvořili v Matrixu Dezinformatismus. Dezinformace to je reklama, která chytře klame konzumenty pomocí lží, co z dálky vydají jako pravda a dělá tak z nich hlupáky a chudáky, kdo lže ten i krade a do psychického pekla se tak jistě i hrabe.

Vše, co v tomto pekelném očistci jako čerti druhým čertům dáváme to i nazpět dostáváme, v pekle nejsou andělé a bůh (JHVH), jsou zde jenom hříšní čerti, co si pokrytecky hrají na svaté anděly a svaté bohy. V pekle vždy zlo zvítězí nad dobrem a vše nakonec zle dopadne, pohádky dělají z dětí v pekle psychické ubožáky, náboženství a politika to jsou pohádky pro dospělé.

Pravda je v pravidelnosti, která se nezmění ani za milion let a bude zde existovat i za milion let, vesmírná a přírodní pravidla jsou pravdivá, protože se nemění podle situace, tak jako pravidla, pomocí kterých se čerti řídí v konzumním pekelném očistci, ve kterém vládne jenom svatý Satan (GVKB).

Ráj je v přírodě, protože zde je svoboda a rovnost, pekelný očistec je v egoistické civilizaci, protože zde není svoboda a rovnost. Ty jsi egoista, křičí egoista, styď se za to, že jsi egoista. To je největší svatá lež, jakou služebníci Satana vymysleli, proč by se měl čert stydět za to, že je čert?

V pekle vládne ten, kdo je chytrý jako liška a silný jako lev, peklo je založeno na manipulaci pomocí odměny a trestu, z egoistických čertů se tak stali loutky, které ovládá situace nebo pekelná organizace, pokud genetická loutka v pekle chybuje tak je potrestána; ekonomicky, psychicky, vězením, mučením, blázincem, nemocí, smrtí.

Moje pekelná hra a moje pekelná pravidla, o tom to je v pekle, ten, kdo se nepřizpůsobí optimálně konzumnímu peklu, ten skončí na okraji pekla, jako žebrající bezdomovec. Peníze pekelné elitě nesmrdí, a tak se vybírají daně i z hovna, proto je život v pekle na hovno, ti, co jsou zde nahoře serou z vysoka na ty, co jsou dole, co je v pekle dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti, každý čert je v pekle dočasně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *