V očistci je jistá jenom smrt a daně

Vše se točí okolo kopírování originálů, díky kopírování originálů funguje vesmír a život, problém nastává, pokud něco násilně brání kopírování originálů. Podívejme se třeba na originální informace a programy které kopírujeme abychom se měli zde dobře, mnohdy je zde cenzura nebo autorský zákon který brání kopírování originálů, často je nám násilím nuceno něco, co nechceme vůbec kopírovat, protože to nemá žádnou hodnotu.

Reklama nás klame od narození do smrti, vše je zde takto jenom hra o to, co potřebujeme, podle pravidel, co určuje organizace nebo situace. Války a krize v nahotě odhalují to, že žijeme v konzumním očistci, a tak se z nás logicky stali hříšní čerti co myslí na samé čertoviny a tím dělají cizím čertům že života pekelný očistec, zlo spáchal čert, co se chtěl mít dobře, čiň čertu dobře a on se ti za to peklem odmění.

Pandemie v očistci dneska čerty eliminuje, a to čertům nevyhovuje, protože nemají situaci v pekle pod kontrolou, a tak čerti co nám vládnou vymýšlejí samé pitomosti jako očkování a roušky, v naivní naději že budou mít tento konzumní očistec zase pod totalitní kontrolou. V očistci je jistá jenom smrt a daně, nevěřte tomu, že čertům v očistci bude díky politikům líp, to je jenom reklama, která vás ve velkém klame a dělá z vás pitomce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *