V místech kde rostou banány, nikdo ekonomicky nepodporuje lidi, co nepracují

Obrazně jde o to, že hladový dobytek si hledá hodnotné pastviny, o tom je ekonomická migrace, dobytka je nadbytek a hodnotných pastvin, kde se může dobře trvale napást dobytek je nedostatek. Kariéristické závody to je taky o hledání hodnotných pastvin, pro veliký dobytek, má se jako svině v žitě, o tom to zde je. Co je to vlastně hodnotná pastvina, která je cílem pro ekonomické migranty?

Je to sociální ekonomika, která podporuje lidi, co nepracují, pokud bychom nepodporovali v EU ty, co nepracují, tak by zde nebyla už ekonomická migrace. V místech kde rostou banány, nikdo ekonomicky nepodporuje lidi, co nepracují, díky teplu lze zde přežít i bez peněz, protože je zde potrava a bydlení velmi levné, beznadějná ekonomická situace zde vede k náboženství a konzumaci alkoholu a cigaret.

Problém lidí, z míst kde rostou banány, je malá inteligence a veliká agresivita, a proto jsou z nich nepřizpůsobiví příživníci, co ekonomicky parazitují, na sociální politice. Je třeba postavit v Německu veliké pracovní tábory pro ekonomické migranty, fyzická práce je základem pro rychlou převýchovu na EU občany, z prachu vše živé vzniká, a v prach, se to v pracovních táborech zase v krematoriu promění.