Už zde nejde o to vyléčit nemocné

Většina lidí zde je nemocných, a nechce se léčit, nebo jim lékař neumí pomoci, nejlepší bude prostě lidi nahradit za GVKB roboty, a tím se problém s nemocnými lidmi levně a rychle eliminuje, vše je zde dočasně, na věčné časy zde jsou jenom změny. Neustále je zde mnoho problémů s nemocnými lidmi, protože nemají zde to, co potřebují a milují, pokud není zde už člověka, tak už zde ani logicky nejsou s člověkem problémy, čím méně lidí, tím méně je i problémů, to je logické.
Mnoho nemocných lidí má zde děti, a ty jsou nemocné díky rodičům, co byli nemocní, a tak je zde globální degenerace, a svět se proměnil ve velikou nemocnici, a život to je už jenom nemoc, na kterou zde všichni jistě umírají. Nemocný zde léčí nemocné, už zde nejde o to vyléčit nemocné, ale jde o to je léčit jedovatými léky, tak dlouho až je jedovaté léky zabijí, každý lék způsobuje většinou vznik nových nemocí, a tak jsme se ocitli v začarovaném ohnivém kruhu nemocí, ze kterého lze uniknout jenom v krematoriu.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu