Už zde nebude problém s ekonomickou migrací

Je třeba začít eliminovat chyby, jenom tak dosáhneme dokonalosti, naším prioritním nepřítelem jsou chyby, pokud lidi dělají chyby, a není zde možnost, jak tomu zabránit, tak budeme muset nahradit lidi za GVKB roboty. Je to marnost snažit se lidem domluvit, aby nedělali chyby, jsou to zatvrzelí idioti, co si myslí, že jim vše projde.

Je třeba vyčistit vše od chyb, s chybami nebudeme mít smilování, zavede se tvrdá kontrola u všeho a všude, pokud nepůjde chyba opravit tak se to vymění za bezchybný produkt. Mamino, to dítě nebylo bezchybné, tak jsme to dítě recyklovali na substrát, ano, budeme spravedliví a nikdo zde nebude mít výjimky a imunitu, chybné lidi budeme recyklovat na substrát, lidí je na světě jako much a takový substrát z lidí je užitečná věc, kterou lze průmyslově využít. 

Mnozí zaostalí ztroskotanci, se pokusí zbaběle uniknout, před recyklováním na substrát, pošleme za nimi GVKB vojenské roboty, a tak bude jejich osud zpečetěn, vše je zde hra o výhody a jistoty, v této hře je zde každý jenom dočasným evolučním experimentem. Už zde nebude problém s ekonomickou migrací, kdy se snažili příživníci migrovat tam, kde se budou mít dobře, z příživníků se udělá substrát, roboti to tady vše vyčistí od všeho, co bylo chybné a zaostalé. Začne se bourat a stavět, na hrubý pytel se přeci dávají hrubé záplaty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.