Už brzo zde bude robot taxíkář

Vše u robotů začíná plány které se pečlivě dělají, potom je zde pečlivá výroba, pečlivé nastavení, majitel se pečlivě stará o drahé roboty, aby jim nic nescházelo, roboti nemusí platit daně, ani nemusí dojíždět každý den do zaměstnání, pokud robot udělá chybu může za to vždy člověk a nikdo robota nepotrestá, roboti jsou jednoznačně elitou která se má lépe než se mají lidi.

Je to jasná diskriminace, a nikdo to v EU neřeší že nás roboti diskriminují a berou nám dobrou práci. Nejprve pro lidi zmizela práce v zemědělství, teď zmizela práce v továrnách, nebude to trvat dlouho a zmizí práce ve službách a v kanceláři.

Robot byrokrat nahradí středoškoláky a vysokoškoláky, tím pádem zde budou zbytečné maturity a diplomové práce. Už brzo zde bude robot taxíkář, zavede se v EU za krátkou dobu základní nepodmíněný příjem, budou zde i virtuální roboti, já jsem vás varoval, ale je to marnost.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu