Uvěřím v politiku až uvidím ekonomické zázraky

Konzumní společnost je jako počasí, které se neustále mění a politici nám slibují krásné počasí! Vše je zde o propagandě a cenzuře od té doby co si lidi nejsou rovní, tam kde není spravedlnost tam není ani pravda a láska!

Neustále je zde konflikt mezi praxí a teorií, nikdo nemůže sloužit praxi a teorii současně protože když se jednomu zavděčí tak druhé rozhněvá. Ježíš Kristus sloužil praxi, a tak jej teoretici nahého ukřižovali, potom to zkusil Jan Hus a toho zase upálili, je to pořád stejný příběh o tom, že v pekle nejsou andělé!

Druhý příchod Ježíše Krista to je film Matrix, zde je taky konflikt mezi praxí a teorií v moderním virtuálním pojetí. Komu není rady tomu není pomoci, pitomci si naivně myslí že jejich demonstrace s prapory v centru hlavního města mohou něco změnit k lepšímu.

Změna k lepšímu je v tom že zde místo pitomců budou autonomní roboti a umělá inteligence, nejsou na světě pitomci tak nejsou s pitomci problémy to je logické, pitomců je na světě jako sraček, a tak život stojí za hovno, bylo a bude, dokud zde budou pitomci, co si hrají na to, co nejsou.

Občas se zastavím na kus řeči s pitomci, ale je to jenom marnost a ztráta času, z nuly nikdo číslo neudělá, pitomci si o mě většinou myslí že jsem sežral Šalamounovou hovno, protože mají v hlavě nasráno! Nejhorší jsou pitomci s titulem, protože státní vysoké školy to jsou továrny na pitomce, důkazem jsou diplomové práce, které jsou naší společnosti na hovno.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..