Úspěšný člověk je vzácnou výjimkou

Dřina, vytrvalost a trpělivost, to je to, co potřebujete pochopit, abyste byli v nějaké specializaci úspěšní. Podívejte se do přírody jak se zde vše slabé a hloupé eliminuje a nikdo to nepovažuje za chybu, dobrota k tomu, co je slabé a hloupé stvořila konzumní očistec, ve kterém kraluje všude mnoho tisíciletí jenom lež a nenávist!

Z díla se nakonec pozná to, jestli je tvůrce amatér nebo profesionál, to, co je zde zadarmo to nemá pro konzumenty hodnotu, podívejme se na návštěvnost u stránek a sociálních sítí, velikou návštěvnost má zde to, co je nejlepší, je to jako ve sportu, jde o to se dostat do první ligy, a to není snadné a jednoduché. Nevěřte na zázračné návody v knihách nebo na internetu, to jsou jenom pohádky pro naivní hlupáky, bez práce nejsou koláče.

Podívejte se na staré knihy a staré filmy dojde vám, jak se vše rychle mění, kdo dneska ještě píše knihy na mechanickém psacím stroji, když zde jsou počítače a internet. Co bylo, to bylo, minulost už nezměníme, v současnosti vytváříme naši budoucnost, už bylo dost ubohé teorie, která v praxi nefungovala, potřebujeme mít praktické zkušenosti ve správné specializaci jenom tak budeme mít lepší budoucnost.

Není důležité, co si koupíte za věci, důležité je jenom být v první lize co nejdéle je to možné, počítejte s tím, že vaše okolí čeká na vaši chybu, aby vás mohlo eliminovat z první ligy. Prověřujete, než začnete důvěřovat, z dálky může očistec vypadat jako ráj. Život je hra podle pravidel, která určuje situace, za porušení pravidel je tvrdý trest a neznalost pravidel nikoho neomlouvá, jak si to uděláš takové to i máš, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, je lepší zbaběle utéci než bojovat tam, kde nelze vyhrát, protože jsme trvale v nevýhodné situaci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Inteligence se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.