Úspěšné podnikání je o inteligenci

Fyzickou těžkou špinavou prací nikdo v podnikání ekonomicky neuspěje, z díla spatříme tvůrce o tom je naše inteligence, testovat lidi na inteligenci a vědomosti je pitomost kterou vymysleli pitomci. Inteligence je práce s informacemi, hodnoty vznikají jenom díky práci hmotné a nehmotné, to, co nepracuje egoisticky parazituje na cizí práci!

Nadbytek vzniká díky nedostatku, moc vzniká díky bezmocnosti, pravda vzniká díky lži, život vzniká díky smrti atd. vše je zde o protikladech mezi kterými je napětí, vše, co zde existuje to má i svůj protiklad, často je nám protiklad skryt, protože je nám mnoho vzdálený.

Vím jistě to, že ty nic nevíš o světě, ve kterém existuješ, jsi jenom ubohou genetickou loutkou, kterou konzumní systém snadno ovládá pomocí odměny a trestu, byl jsi vyroben a nastaven k tomu, abys zde byl otrokem centrálního systému. Brzo už přijde evolučně nová doba, ve které místo pitomých lidí zde budou inteligentní roboti na akumulátory, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, to je logické optimální evoluční řešení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Inteligence se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *