Unavený člověk je továrnou na problémy

V Číně byla veliká výzkumná laboratoř kde se zkoumali nemoci a zde byli unavení zaměstnanci laboratoře líní dodržovat přísné bezpečnostní předpisy, a tak jim z laboratoře uniknul virus covid-19, je to obrazně jako když u nás z vězení unikl Jiří Kajínek před deseti lety, protože ti, co jej měli dobře hlídat byli unavení, a tak nedodržovali předpisy. Viry využívají toho, že je zde únava, a tak unikají nebo napadají to co je unavené.

Postavíte vysoký plot okolo něčeho, přijde virus a ten plot nějak překoná, každý plot jde časem překonat a jenom zdržuje toho kdo potřebuje plot překonat. Největší plot byla historicky Čínská zeď, nedávno se USA snažilo udělat veliký plot mezi USA a Mexikem, ale selhalo to na penězích, nikdo takovou drahou hloupost nechtěl financovat.

Společnosti a organizace vydávají obrovské peníze na hlouposti a nesmysly a zapomínají dát peníze na výzkum únavy u lidí, unavený člověk je továrnou na problémy, nejhorší je, když se unavený člověk stane; králem, císařem, šlechticem, papežem, prezidentem, předsedou vlády, ministrem, poslancem, senátorem, diplomatem, ředitelem, celebritou, administrátorem atd.

Když se zamyslím nad mými velikými chybami v mojí minulosti a spojím tyto chyby s únavou, tak mi dojde, proč jsem amatérsky chyboval. Podívejme se na ukřižování Ježíše Krista, je to klasická ukázka chyby, kterou způsobila únava těch, co nechali Ježíše Krista potupně ukřižovat a následkem je vznik Křesťanství, které vzniklo díky okopírování Džinismu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *