V současnosti elita potřebuje sekretářky a řidiče, díky umělé inteligenci a autonomním robotům už nebude elita potřebovat sekretářky a řidiče, pochopitelně že nezaniknou jenom povolání sekretářky a řidiče, dojde k tomu, že většina zaměstnání evolučně trvale zanikne, dojde jak na ty, co jsou dole tak na ty, co jsou nahoře, robot prezident bude vyznamenávat roboty a v továrnách budou roboti vyrábět roboty.

Politika a ekonomika je založena na přerozdělování peněz získaných z toho, že lidi pracují za mzdu, najednou ale nebude možno přerozdělovat chybně cizí peníze, protože místo lidí zde budou pracovat jenom stroje a programy, nebudeme už tak potřebovat politiky a byrokraty co rozhodovali chybně o nás bez nás.

Lidi začnou ve velkém opouštět civilizaci plnou robotů a budou hledat marně a dlouho místa kde jde dobře žít bez peněz. Problémem je to že moderní člověk už nedokáže existovat mimo civilizaci, protože za mnoho tisíciletí se natolik civilizaci přizpůsobil, že je na civilizaci existenčně závislý. Proč zde jsou pandemie a války, nebo snaha nemít hodně dětí. Příčinou je vždy ekonomické a psychické otroctví, hodnota konzumních otroků na trhu neustále klesá a následkem je vždy extrémní násilné řešení. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..