Tak jako zanikla víra v boha tak brzo zanikne víra ve vysokoškolské tituly, už nebudeme k ničemu potřebovat vysokoškoláky, protože zde bude umělá inteligence a budou zde autonomní roboti. Najednou dojde k zavření škol, protože vzdělaný člověk zde nebude k ničemu už potřeba protože vše za nás udělá umělá inteligence a autonomní roboti, následkem bude genocida podle hesla nejsou lidi tak s lidmi nejsou problémy.

Podívejte se do moderních továren, jak zde rychle dochází k nahrazování lidí za programy a stroje, je to jednoduchá matematika, programy a stroje pracují lépe a pracují i levněji, je to pro zaměstnavatele jasná volba. Skončí rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, nejprve se začnou ekonomicky eliminovat lidi ve vyspělých společnostech, a nakonec dojde i na zaostalé společnosti, naději na přežití zde budou už mít jenom nazí divoši co nežijí v civilizaci.

Sociální sítě v nahotě odhalují to, jak se vše rychle mění a jak se z lidí stávají ubožáci co jsou závislí na systému a pokud se o ně sociální systém dobře nepostará, jak se zhroutí a stanou se z nich bezdomovci a žebráci. Vše je zde postaveno na přerozdělování peněz a pokud se systém přerozdělování peněz zhroutí tak následkem je konec lidské společnosti a nahrazení lidské společnosti za civilizaci ve které už nejsou lidi a místo nich zde jsou autonomní roboti a umělá inteligence.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..