Umělá inteligence eliminuje lidskou inteligenci

Evoluce je o nahrazování; starého za nové, hloupého za chytré, pomalého za rychlé atd. často je mediálně slyšet že umělá inteligence nemůže nahradit lidskou inteligenci a že roboti nemohou nahradit zaměstnance, minulost nám ukázala že to, co bylo dříve nemožné to je dneska už možné.

Umělá inteligence eliminuje lidskou inteligenci, to, co funguje samostatně to je většinou i inteligentní, neustále je zde snaha omezit násilně samostatnost u mnohého pomocí závislostí a tím zablokovat inteligenci a proměnit tak mnohé na dálkově ovládané loutky.

Centralismus a monopoly stvořili konzumní očistec ve kterém není pravda a láska, jakýkoli odpor je zde naivní a marný mocné a bohaté elity mají k dispozici; armádu, policii, byrokracii, soudy, vězení, blázince, školství, propagandu, cenzuru atd.

Umělá inteligence a roboti nastartují transformaci civilizace tak že zde skončí politický populismus a lidi se z civilizace globálně odsunou do rezervací a zde budou nazí a hladoví, a tak rychle jejich existence skončí. Nejsou lidi tak nejsou problémy, vše je zde dočasně, protože vše, co vzniklo to i zanikne, a tak se zde vše recykluje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *