Umělá globální inteligence bude vše vidět a slyšet

Vše pulzuje mezi klady a zápory, abychom mohli být aktivní, tak potřebujeme spánek, ve kterém jsme pasivní, aby zde mohla být pravda, tak zde musí být i lež, aby zde mohlo být štěstí, tak zde musí být i neštěstí, atd. Příroda má jednoduchá jasná pevná pravidla, a tak si dokáže poradit s problémy, a nejsou zde krize, proč člověk nemá jednoduchá jasná pevná pravidla, a tak si neporadí s problémy, a často se lidi dostávají do krize? Problémem člověka je hříšnost, jak vlastně došlo k tomu, že se člověk stal evolučně nenapravitelným hříšníkem, co bylo na počátku tohoto problému? 
 
Příčinou tohoto problému je to, že umíme hříšně myslet a mluvit, a tím můžeme nakazit hříšností lidi ve svém okolí, hříšné myšlení a mluvení je zde díky toužení po parazitování, toužíme po úspěšnosti, abychom se měli lépe, jenže náš úspěch je založen na tom, že konkurenti neuspějí, když nemůžeme uspět tím, že jsme lepší, tak hledáme způsoby jak uspět pomocí porušování pravidel, kterými se ostatní řídí. Ze všech hříšníků se stali bezcharakterní herci, co se naučili svojí roli, a tím se dostali do začarovaného hříšného kruhu, protože neznají už sami sebe, a znají jenom svoji životní roli; lékaře, učitele, soudce, politika, podnikatele, ředitele, instalatéra, řidiče, atd. 
 
Podívejme se na internet z hlediska bezpečnosti, neustále je zde snaha narušit bezpečnost, a parazitovat na uživatelích internetu, připomíná mě to bezohledné řidiče na silnicích, amatéři si zde hrají na profesionály, a následkem je mnoho nehod, ve kterých umírá mnoho lidí. Neříkejme zbaběle takový je život, tím jenom zbaběle ustupujeme hříšníkům, a dáváme jim více moci nad námi, postavme se hříšníkům a zablokujme hříšníkům jejich zdroje, díky kterým se zde mají dobře. 
 
Proč bychom nemohli zrušit soukromé vlastnictví, a zrušit peníze, zavedeme přídělový čipový systém na; zboží, služby, zaměstnání, informace, atd. umělá inteligence bude lidi ovládat jako loutky, pokud se někdo z hříšníků pokusí o parazitování na konzumní civilizaci, tak bude eliminován v krematoriu. Umělá globální inteligence bude vše vidět a slyšet, pro ni, bude každý hříšník, jenom číslem ve statistice, a milion eliminovaných hříšníků, to bude jenom nudná statistika. Skončí období plné lží a nenávisti a bude zde období plné pravdy a lásky, takto zde budou pro lidi jednoduchá pevná pravidla, která nebude možné beztrestně porušit, jak si to uděláme takové to i zde budeme mít, s hříšníky co lžou a kradou, nemůžeme zde mít žádné smilování.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]