Ubožák nemá pro co žít

Časem každému dojde, že je jenom naprogramovaný stroj, který je zde dočasně. Pokud máte pro co žít tak má váš život smysl, je velmi těžké najít si něco pro co žít, je zde sice mnoho levných náhražek, které vytvářejí iluze toho, že máte pro co žít, jenže to dlouho nefunguje. Za vším je to čemu dáme protekci, pokud dáme protekci tomu co je pro nás správné, tak máme pro co žít a tím má nás život smysl a logiku, problém je že si každý musí sám najít to čemu on dá protekci, každý je originálem v originální situaci a tak obecné rady nefungují. 
 
Lenoši říkají, že nemohou najít to, čemu by měli dát protekci, aby měl jejich život zde smysl, očekávají to že jim s hledáním někdo pomůže, jenže nikdo jim nepomůže, jak si to každý udělá takové to i má, všeho zkuste a dobrého se držte. To že budete hromadit peníze a výhody vám nedá smysl života, je to jenom komerční iluze, za kterou se budete po celý život honit. 
 
Problémem je zde nejčastěji uzavřenost před realitou, vytvořili jste si svoje království a odmítáte realitu ve které se vše mění. Dříve jsem měl zcela jiné priority než mám dneska, vše je zde v pohybu a tak se mění i naše priority, ty ale stojíš na vedlejší koleji, a proto nemáš pro co žít, komu není rady tomu není už pomoci. 
 
Život je o skládání zkoušek, složíš zkoušku a postoupíš do vyšší úrovně hry, jde o to jakou hru hraješ, protože každá hra má jiná pravidla, někdo si hraje na prezidenta a jiný si zde hraje na zedníka, smrt to je konec hry a po smrti zde nic není, vše je zde jenom dočasný evoluční proces, každý je zde jenom pokusným materiálem pro evoluci. Problémem je to že lidi nejsou kompatibilní s civilizací, v podvědomí lidí je zvíře které chce žít jako zvíře.
 
Civilizace tě vychovala jako robota, je to psychické znásilnění a následkem je blbá nálada a konzumace piva a cigaret, nebo víra v zázraky po smrti, nebo po politických volbách. Nebude to už trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, práce za peníze zde už pro lidi nebude, lidi skončí v rezervaci a roboti oddělí muže od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh, tím zde lidi evolučně globálně skončí a robotům nevadí že nemají pro co žít.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]