Trvale zde jsou jenom vesmírné a přírodní zákonitosti

Mnoho lidí hledá jméno boží, a to jméno stvořitele všeho je, informace a programy. Vše v nás a okolo nás bylo geniálně naprogramováno díky bohu, pokud by zde nebyl bůh, tak by zde nic nefungovalo a byl by zde jenom mrtvý systém, živý systém je geniálně naprogramovaný. Lidi se snaží být geniálními programátory, ale z díla poznáváme, že nejsou geniálními programátory, protože nepochopili kauzalitu.

Kauzalita znamená to, že každá chyba má svoji příčinu a pokud tu příčinu nenajdeme a neodstraníme tak se chyby nezbavíme, v čem lidi nejvíce chybují jakákoli rada je zde marná? Nejvíce lidi chybují v tom, že neví, kdy mají něčemu věřit a kdy mají o něčem pochybovat, věřit lze tomu co se nezmění ani za milion let a pochybovat lze o tom co je zde několik let.

Čas má dost času na to, aby mohl eliminovat to co je chybné a ponechal zde to co je správné, smrt je následkem toho že je genetický systém chybný a už není možné jej opravit. Na počátku je vždy chyba a na konci je odstranění chyby, vše se tak zde točí v kruhu a vše se recykluje v kruhu, ano lidi jsou jenom evolučním testovacím materiálem určeným na recyklaci, vše je zde dočasně, trvale zde jsou jenom vesmírné a přírodní zákonitosti co se nemění.

Lidi by chtěli pořád s něčím sobecky manipulovat a skládat z malého veliké, jenže lidi dělají chyby, nikdo není dokonalý. Člověk to byla testovací evoluční verze a finální verzí je autonomní inteligentní robot na akumulátory, tak jako zanikli evolučně neandrtálci tak zanikne i současný člověk a místo něj zde budou v civilizaci roboti. Tím skončí problémy s lidmi, co dělali chyby a odmítali být dokonalí. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *