Trpělivost a odvaha je cestou k tomu abychom se měli lépe

Bez trpělivých a odvážných lidí jsou zde problémy na které není řešení, zavedeme globálně každoroční testování všech lidí na kvalitu a nekvalitní jednice recyklujeme, z prachu vše evolučně vzniká a v prach se to zase navrací, jenom z kvalitních lidí může vzniknout nová kvalitní společnost ve které zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí protože zde už nebudou pokrytečtí hříšníci co lhali a kradli, dobrota k hříšníkům stvořila konzumní pekelný očistec ve kterém je dobrota žebrota.

Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, padni komu padni, recyklujeme i; krále, císaře, šlechtice, papeže, guru, prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, diplomata, soudce, generála, milionáře, celebritu, profesora, ředitele, podnikatele, atd. Kontrola kvality lidí je základem na kterém stojí naše lepší budoucnost, každý je snadno nahraditelný někým kdo je lepší tělesně a psychicky, nebudeme lidi draho léčit, ale budeme je rovnou posílat do krematoria.

Díky; optimalizaci, automatizaci, globalizaci, digitalizaci, atd. práce pro lidi rychle ubývá a na jedno volné místo se tak hlásí stovky zájemců, nemůžeme lidem dávat ze společného peníze jenom proto že si nedokážou prací peníze vydělat, nejsou nepřizpůsobiví příživníci tak logicky nejsou s nepřizpůsobivými příživníky už problémy, skončí období přerozdělování společných peněz kdy jsme brali peníze těm co pracují, a dávali se peníze těm co nepracují.

Přirovnal bych lidi k fotoaparátům, mnoho lidí na světě jsou fotoaparáty na kinofilm, takový fotoaparát už nepatří do moderní doby, dneska zde jsou digitální fotoaparáty které mají zoom objektivy. Podívejme se na sport zde není protekce a přerozdělování, zde uspějí ti co jsou trpěliví a odvážní, co bylo to bylo, teď zde bude všude kontrola která eliminuje vše co nemá hodnotu a tak na nových pevných základech postavíme novou kulturní GVKB civilizaci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..