Trpaslíků je zde nadbytek a vysokých podstavců je nedostatek

Vnímám konzumní civilizaci jako nemocnici a v této nemocnici nejvíce nemocných trpí sebeodcizením, civilizace poskytuje lidem výhody a jistoty, následkem je sebeodcizení. Z lidí se stali loutky, které ovládají ti, co jsou nahoře a pokud je loutka vadná tak se loutka opraví nebo eliminuje, loutky se stávají tím, jakou roli zde hrají, pokud loutka nemůže zde hrát dobrou roli, má z toho deprese. Když se loutky optáte na to co je loutka bez svojí role tak loutka nechápe vaši otázku, protože bez role je zde loutka zbytečná. 
 
Problém nastává, když se loutka zamiluje do svojí role a přestane se zajímat o sebe a najednou přicházejí nemoci, které jsou následkem toho, že došlo k sebeodcizení. Tento problém postihuje nejvíce mocné a bohaté lidi, trpaslík, který stojí na velikém podstavci, žije v iluzi, že je obr do té doby, než z podstavce spadne, podívejme se na ředitele a prezidenty, co přestali být už řediteli a prezidenty, jak se jejich psychika zhroutila, je to podobné jako když narkoman, nemá svojí dávku silné drogy, a má z toho abstinenční problémy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu