Je to normální že něco je pro nás obtížně dosažitelné, a tak po tom toužíme a následkem je stres, toužení způsobuje soužení, proč je pro nás tak obtížné uspokojit svoje toužení po; pravdě, moudrosti, inteligenci, štěstí, úspěchu, lásce, svatosti, popularitě atd. problémem je naše genetické tělo které má svoje limity a tělo existuje v realitě kde jsou u všeho limity.

Spánek nám umožňuje existenci ve světě iluzí, kde nejsou limity, a tak je zde vše možné realizovat, drogy nabízejí taky možnost uniknutí z reality, a tak vzniká na drogách závislost, drogou může zde být; štěstí, láska, bohatství, moc, popularita atd. vše je zde o závislostech které s námi manipulují jako s loutkami, když uspokojíme existenční závislosti, tak přichází závislost po seberealizaci.

Problémem je zde paměť, v paměti jsou informace, co je pro nás dobré a co je pro nás zlé, pokud nemáme to, co je pro nás dobré tak následkem je stres, čím větší má člověk paměť tím více má i psychických nemocí. Veliká paměť proměnila opici na člověka, lidi, co mají malou paměť jsou ve svém životě neúspěšní, a tak se z nich stávají ubožáci co na sociální společnosti parazitují jako příživníci.

Všechny informace uložené na papíru nebo na internetu to je jenom paměť kterou jsme se snažili naivně zachovat pro ostatní jenže vše je zde dočasně, stará civilizace je nahrazená novou civilizací a tím staré informace nahradí nové informace. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..