To neřeš, takový je život

Profesionál nepracuje levně nebo zadarmo, dobrota je žebrota. Můžeme sice násilím z profesionála učinit amatéra, jenže amatérská práce nemá žádnou hodnotu. Je to pořád stejný problém, kdy se snažíme na sobě navzájem parazitovat, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, psychiky, atd. Chceš si přečíst hodnotnou knihu tak si jí běž koupit, že nemáš peníze a tak si knihu půjčíš v knihovně nebo si jí přečteš na internetu, to je z tvojí strany sobecké řešení, pokud spisovatel prodá díky knihovnám a internetu málo knih, tak přestane psát knihy, a ty nebudeš moudrý. Podobné je to i u jiných služeb a jiného zboží, chceme jako lakomci na všem ušetřit a tak likvidujeme profesionály, následkem je bída a nezaměstnanost, to většinou končí; emigrací, revolucí, válkou, kriminalitou, prostitucí, drogami, mafiemi, sektami, atd.

Tím ovšem nechci propagovat, abychom plýtvali penězi na hlouposti, jde o to vědět co je správné a co je chybné, jenže zadarmo nám nikdo nevysvětlí, co je správné a co je chybné. Mám jedno pravidlo, komu není ode mě rady za peníze, tomu není už pomoci, je jenom velmi málo lidí, co si nechá ode mě za peníze poradit, kde je chyba? Lidi hledají amatéry, co jim poradí zadarmo, je zde přeci internet, anebo je zde mnoho lidí, se kterými se každý stýká, určitě nám někdo z nich dobře poradí zadarmo. Jádro problému je špatná výchova lidí v rodině a škole, lidi jsou ekonomicky negramotní a v tom je jádro problému. Líbí se mě přístup programu nebo stroje, nemám informace, nebo nemám elektřinu, tak nepracuji a je mě jedno, že tím způsobím problémy nebo škody.

Stejný přístup musí mít i profesionál, nemám peníze tak nepracuji, problém nastává s tím, že zde jsou amatéři, co nahradí profesionály, a následkem je amatérská práce. Jestliže by si měl specialista dělat pomocné práce, pak by ten, kdo dělá pomocné práce, měl i nahradit specialistu když specialista zde není. Proč by vrátný v nemocnici, nemohl operovat, když ten kdo operuje, může přeci dělat vrátného. Nadřízený řekne, nemám pro vás profesionální práci, a tak budete dělat zatím amatérskou práci, srazit někoho dolů je tak snadné, ovšem co když ten kdo operuje, odejde jinam, to bude místo něj operovat vrátný? Takže problém je v tom, že nefungují vztahy mezi lidmi, parazité zde zkoušejí, co jejich hostitelé vydrží, někdo řekne, to neřeš, takový je život.

Nedávno jsem mě s telefonem drobný problém, byl jsem za specialisty, co telefony prodávají a oni mně nepomohli, potom mě to doma došlo, to nebyli profesionálové, ale byli to amatéři. Jenom z díla poznáte kdo je profesionál a kdo je amatér, podívejte se na stránky na internetu, na internetu je profesionálních stránek jenom 1%, a 99% stránek jsou ubohé amatérské stránky. Je třeba začít lidi pomocí dotazníků digitalizovat a po digitalizaci jejich těla eliminovat. Místo lidí zde budou už jenom GVKB roboti a s nimi zde už nebudou problémy, místo pracujete pomalu a chybně máte výpověď zde bude, všichni zaměstnanci a funkcionáři dneska vyplní na internetu GVKB dotazník, a po vyplnění dostanou od zaměstnavatele poukaz do krematoria.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu