To, co je nemocné ubližuje tomu, co je zdravé

Vše je v pohybu nic zde nestojí, jakákoli snaha pohyb zastavit je marná a zbytečná, není zde jenom pohyb v rovině hmotné je zde i pohyb v rovině nehmotné. Základem štěstí je zde čistota, tam kde je čistota tam je i božský ráj ve kterém se cítíme božsky, jenže vše je v pohybu, a tak čistota zakrátko zmizí a je zde špína, následkem je očistec, ve kterém se trápíme a máme deprese. Je snadné použít drogu, abychom získali nějakou iluzi, jenže originál nejde nahradit žádnou iluzí. Stvořitel je tam kde je zdraví, hmotné a duševní, logicky Ničitel je zase tam kde není zdraví hmotné a duševní, zdraví a nemoc není jenom otázkou lidského subjektu, onemocnět může i; náboženství, politika, ekonomika, věda, technologie, umění, zákony atd.

Podívejte se na děti, jak jsou božské, protože jsou zdravé a podívejte se potom na důchodce, jak jsou posedlí Ďáblem, protože jsou nemocní, není možné, aby zde byl vztah mezi tím, co je zde zdravé a tím co je nemocné, protože to, co je nemocné ubližuje tomu, co je zdravé. Ukřižování Ježíše Krista to je svatý symbol, kdy to nemocné agresivně zlikvidovalo to, co je zdravé, neustále v nás a okolo nás dochází k nějakému agresivnímu ukřižování, kdy to, co je nemocné se snaží ukřižovat to co je zdravé.

Adolf Hitler a jeho Fašismus to byla nemoc ideologie a tato nemoc agresivně ukřižovala mnoho zdravých lidí a učinila z nich mučedníky, jde o to se poučit z této veliké ideologické chyby a už nikdy nedopustit, aby se k moci zde mohl dostat nemocný jedinec a nemocná ideologie, která bude zabíjet agresivně to co je zdravé. Zdravé je jenom to, co je mladé, jde o to, aby nám vládli mladí jedinci a byla zde i mladá ideologie, jenom tak zde bude pro nás ráj, ve kterém se budeme mít dobře. Proč by zde nemohl být prezidentem člověk ve věku 20-30 let na jeden rok a potom by se pomocí testů těla a duše našel nový prezident který by zde byl u moci zase jeden rok.

Umíme otestovat složité stroje a stejně tak i dokážeme otestovat složitého člověka na jeho tělesné a duševní zdraví, nejsme tak bohatí, aby naše zákony dělali jenom nemocní staří lidé, co jsou pod vlivem Ďábla! V naší politice musí být jenom politici ve věku 20-30 let a po roce musí skončit s politikou, politika nemůže být zaopatřovacím sociálním ústavem pro staré nemocné zlé lidi! Život je boj a jenom mladý voják může v tomto boji vyhrát, starý voják je v boji jenom problémem, protože je nemocný tělesně a duševně. Komu není možno poradit, tomu nelze pomoci, já jsem vás varoval před globální velikou bídou a velikou nezaměstnaností, více pro vás učinit již bohužel nemohu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *