Ti co jsou nahoře, to jsou obrazně pavouci, a ti co jsou dole, to jsou mouchy

Nadbytek pro ty co jsou nahoře, je založen na nedostatku pro ty, co jsou dole, aby mohli ti, co jsou nahoře, utrácet miliony za hlouposti, tak musí ti, co jsou dole, mít veliké dluhy, a žít ve strachu z exekuce. Veliké války, v nahotě už mnoho století odhalují to, že dobrota je zde jenom žebrota, ten kdo chce zde být ekonomicky úspěšný, musí být parazitem bez citu a charakteru.

Ti co jsou nahoře, to jsou obrazně pavouci, a ti co jsou dole, to jsou mouchy, pavouci chytají do ekonomických sítí mouchy, aby je mohli zabít a sníst, jaká je to demokracie, si moci u politických voleb zvolit pavouky, co nás budou zabíjet a jíst, chodit k demokratickým volbám je ztráta času, pokud by mohli volby něco k lepšímu opravdu změnit, tak by se zakázali.

Neustále je mouchám mediálně říkáno, jak se mají ekonomicky dobře, neustále opakované svaté dogmatické lži, se tak stávají pro hloupé mouchy svatou pravdou. Co si mám myslet o zbourání prosperujícího vepřína, aby se na tom místě postavil další zcela zbytečný památník, protože ekonomičtí migranti z Indie (cikáni), mají v EU mnoho výhod a jistot, které si vůbec nezaslouží.

To že nejsou díky plýtvání státními penězi, už peníze na opravu mostů v Praze, a na mnohé jiné, o tom se mediálně mlčí, peníze z naší profesionální práce mizí na konta těch, co jsou nahoře, nebo do daňových rájů, naše národní měna není krytá zlatem, protože zde bylo vše vytunelované a rozkradené.

Většinu všeho zde vlastní cizinci, není to logicky už naše vlast, jsme zde jenom levnou pracovní silou, která zde má socialistické mzdy, a kapitalistické ceny za zboží a služby. Tím ovšem nechci tvrdit to, že socialismus je lepší než kapitalismus, socialismus je ekonomickou diktaturou, ve které je každý pracující člověk jenom číslem ve statistice, a jeho naděje na to, že se bude mít lépe, je naivní.

Naše konzumní ideologie, byli vždy o invazi, člověk je invazní druh, který se řídí heslem po mě potopa, otrávili jsme vzduch a teď ten vzduch dýcháme, otrávili jsme půdu a teď jíme potraviny ve kterých je mnoho toxických jedů, otrávili jsme ekonomiku regulacemi a dotacemi, otrávili jsme psychiku lidí; pohádkami, reklamou, dogmatismem, dezinformacemi, módou, populismem, kariérismem, atd. a tak konzumujeme slivovici a kouříme cigarety, atd.

Jak jsme si to udělali, takové to i máme, komu není už moudré rady, tomu není ani pomoci. Přichází digitální doba, ve které zde místo lidí budou pracovat; počítače, programy, stroje, roboti, atd. následkem bude bída a nezaměstnanost v globálním měřítku, to povede logicky k extrémismu a vandalismu.

Aby se zachoval pořádek tak se zavede očipování lidí, každý dostane do hlavy GVKB čip a čip nahraje do mozku GVKB operační systém, tak se egoistický mozek odřízne od konzumní reality, a vše budou ovládat GVKB počítače a GVKB programy, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, nekvalitní lidské loutky, se budou průmyslově recyklovat na substráty. Takto konečně, zde na věčné GVKB časy, zvítězí láska a pravda, nad nenávistí a lží.