Ti co jsou dole se snaží dostat nahoru, a ti co jsou nahoře, se bojí toho, že by mohli spadnout dolů

Z dálky lidi vypadají hezky a z blízka jsou ošklivý, celý jejich systém je postaven na povrchnosti u těla a u jejich myšlení, povrch se snaží, jak mohou učinit hezkým, aby pod ním mohli ukrýt to, že jsou oškliví tělesně i duševně. Proto lidi dělají vše pro to, aby se k nim nikdo nemohl přiblížit a odhalit to že pod povrchem je mnoho ošklivosti, je to u nich přímo posedlost jak si ochránit to, co je pod povrchem a pokud někdo odhalí to, že jsou ubozí parazité, tak jsou schopní takového opovážlivce i umučit k smrti.

Obzvláště ideologie a reklama je silně spojená s pokryteckou povrchností, vše u nich mají postavené na pyramidě z výhod a jistot, kde na vrcholu pyramidy je elita která má mnoho výhod a jistot a dole pod pyramidou je spodina co zde nemá žádné výhody a jistoty. Ti co jsou dole se snaží dostat nahoru, a ti co jsou nahoře, se bojí toho, že by mohli spadnout dolů do očistce, kde nejsou výhody a jistoty, sledoval jsem sny elity i sny spodiny, v lidských snech je ukázáno, co lidi nejvíce trápí a po čem touží.

Každý je velikým zbabělcem a proto logicky milují veliké hrdiny a mnoho je uctívají, zajímavé je třeba to že nemají v ničem koncepci, a tak logicky mají mnoho problémů, pokud někdo přijde s nějakou správnou koncepcí, která by jejich problémy odstranila, považují jej automaticky za hlupáka a blázna. Jejich systém je postaven na tom vše soudit a nesnažit se nic pochopit do hloubky, proto používají mnoho sprostých slov, která odsuzují to, co se jim nelíbí a nedokážou pochopit co je příčinou toho, že se jim to nelíbí.

Každý člověk je do něčeho veliký blázen a tak je logicky svět velikým blázincem, kde nikdo není normální, ale každý blázen si o sobě myslí, že on je normální a že blázen je ten druhý. Mnoho miluji hudbu a tak jí neustále poslouchám, k čemu je dobře naladěný nástroj, na který hraje rozladěný hudebník, jsme rozladění, protože si hrajeme na to, co nejsme!