Těžko na cvičišti a lehko na bojišti, v zdravém těle je i zdravá duše

Půjdu rovnou k jádru problému s Romy, co se chovají jako cikáni, jde zde o problém divokého zvířete, divoká zvířata se chovají jinak než ochočená zvířata, pokud chceme eliminovat problémy s Romy, co se chovají jako cikáni, musíme si logicky Romy ochočit, tak jako jsme si ochočili lidi, se kterými zde nejsou žádné problémy. Ochočení je jako šlechtění dostihových koní, je to práce na mnoho století, není možné to zvládnout pomocí nějakého přeškolení.

Pro ochočení bude nejlepší využít systém, jaký používá armáda při výcviku vojáků, těžko na cvičišti a lehko na bojišti, v zdravém těle je i zdravá duše, pro výcvik bude ideální horské prostředí, zde zřídíme pro Romy a Romky tábory, kde se z nich udělají vojáci, co podávají sportovní výkony. Bude to probíhat tak že měsíc bude Rom a Romka ve výcvikovém táboře a měsíc bude žít jako svobodný člověk, tak to bude fungovat od 6 let do 60 let, polovinu života každý Rom stráví ve výcvikovém táboře.

Po dobu ve výcvikovém táboře, se za Romy zaplatí zdravotní pojištění a dávky na důchod, Romové nedostanou ale žádný plat, a stravu, oblečení, ubytování, atd. si budou muset platit ze svého. Výcvik bude zaměřen na zdravé tělo a na učení ukončené vysokou školou, pokud se Rom nebo Romka odmítne zúčastnit výcviku, tak přijde o naše občanství, a bude muset okamžitě naši republiku opustit.

Základem vojenského výcviku budou elektrické šokové obojky, které se používají pro psy, velitel bude takto trestat líné a pyšné Romy a Romky, za jejich chyby. V táborech nebude pro Romy a Romky sex, a nebude zde pivo a cigarety, na hrubou špínu se musí logicky i použít hrubé vojenské metody, pokud Rom nebo Romka bude platit trvale vysoké daně díky tomu, že má vysokou školu a dobré zaměstnání, tak bude trvale osvobozen od výcviku, protože je už převychovaný, a není pro stát už problémem.