Vědci pomocí statistiky zjistili že zaostalost a bída je následkem amatérismu, z dálky zde mnoho amatérů vypadá jako profesionálové, pořád zde platí z díla se pozná, kdo je amatér a kdo je profesionál a je jedno jestli jde o dělníka nebo prezidenta! Všechny zániky; rodiny, organizace, hnutí, náboženství, politiky, ekonomiky, podniku, národa atd. jsou vždy způsobené amatérismem, ryba smrdí od hlavy!

Teprve s odstupem dlouhé doby spatříme amatérské chyby, kterých jsme se dopouštěli, jak eliminovat amatérismus z naší civilizace optimálně, o tom to je! Nahradíme lidi za umělou inteligenci a roboty, nejsou zde lidi tak zde už není ani amatérismus, všechny snahy o to člověka evolučně zdokonalit jsou naivní a marné!

Vše je zde o limitech, a to co už nejde zdokonalit to se musí novým nahradit, zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti, a tak jim vyhovíme a roboty pro ně vyrobíme, tak už nebudeme muset řešit to, že jsou s lidmi často problémy. Mnozí pitomci si myslí že jsou nenahraditelní, myslet znamená hovno vědět!