Testování myšlení

Kvě 10, 2022

Myšlení to je práce si informacemi, pověz mi na co nejvíce myslíš a já ti povím kdo jsi, mnozí si naivně myslí že jsou tím, co profesionálně dělají tak tomu není, jsme všichni loutkou, kterou ovládají; organizace, podniky, národy, rodiny, normy, pravidla, zákony, předpisy, morálka, pověry, dogmata, víra, politika, ekonomika, situace atd. není zde ale ten co by se dokázal zavděčit všemu co se jej snaží násilně ovládat.

Odpovědí na základní otázku; vesmíru, života, ideologie, víry, politiky, filosofie, ekonomiky, vědy, techniky, práce, lásky, sexu, zdraví, společnosti atd.  je vše se točí okolo informací, vše v nás a okolo nás to je složeno z informací! Všechny informace jsou složené z dat, která se získávají pomocí snímačů a po nasnímání se data programově změní na informace které se používají k manipulaci, aby zde vše mohlo optimálně fungovat.

Inteligence to jsou programové informace použité k manipulaci, čím vyspělejší je inteligence tím více potřebuje informací, které lze programově využít. Neustále je potřeba s informacemi pracovat optimálně, základem pořádku v informacích je, aby každá informace byla na správném místě, to znamená neustálé optimální eliminování zbytečných informací, které se stávají informační špínou.

Statisticky má dospělý pracující člověk v centrálním nervovém systému většinu informací, co jsou informační toxickou špínou, a proto jeho inteligence nefunguje optimálně a rychle. Podívejme se třeba na anonymní fórum zde je v nahotě odhaleno to že uživatelé i moderátoři mají v hlavě toxickou špínu. Testování myšlení je jako program určený pro Windows, který umí vyčistit počítač od špíny.