Testování lidí se musí optimalizovat

Nestačí lidi testovat jenom na to, jestli nejsou nakažení virem Covid-19! Je třeba začít lidi každoročně globálně testovat od 2 let do 90 let na jejich kvalitu a hodnotu, lidi to jsou naprogramované stroje a pokud je nějaký stroj neopravitelným zmetkem tak se musí tento stroj eliminovat, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit nekvalitní lidi a přemnožení lidí.

Pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, padni, komu padni. Nejsou zde nekvalitní lidi tak zde nejsou ani pandemie a války! Nic nového pod sluncem, podívejte se do ekosystému zde je neustálý boj o existenci, a to co zde neuspěje v tomto boji to je eliminováno a nikdo to nebere za chybu, nebo diskriminaci menšin.

Proč se bere předčasná smrt člověka jako chyba? Příčinou je otroctví, otrok, který předčasně zemře tím způsobuje škodu otrokáři, čím více má otrokář otroků tím větší má i zisk z jejich práce to je logické. V minulosti tolik nezáleželo na kvalitě otroků bylo potřeba na práci mnoho otroků, dneska se situace evolučně změnila a otrokáři potřebují jenom kvalitní ekonomické otroky, nebo kvalitní; stroje, programy, roboty atd. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *