Přeskočit na obsah

Testomaty eliminují psychopaty

Tak jako nám slouží dobře bankomaty tak nám budou sloužit dobře testomaty co eliminují psychopaty. Testomaty budou v nemocnicích, zavedou se globálně identifikační čipy a každý dospělý člověk bude muset jednou za měsíc být otestován v testomatu na to, jestli je zdravý tělesně a psychicky a jestli má správné vědomosti.

Ten, kdo v testech každý měsíc neuspěje bude eliminován v krematoriu jako evoluční odpad, kontrola kvality je základem pro fungující společnost, každý člověk je článkem dlouhého řetězu a nejslabší článek určuje pevnost řetězu. Nic nového pod sluncem, v přírodě je tvrdý boj o život, a tak zde není degenerace a přemnožení druhu, mír a dobrota má za následek jenom veliké problémy na které není řešení.

Zájem celku byl a bude nad zájmem jedince, každý je snadno nahraditelný někým, kdo je lepší, podívejme se na sport zde není možná korupce ani protekce, s příchodem umělé inteligence a autonomních robotů bude vše jinak protože zde skončí propaganda a cenzura, bude to nová evoluční hra podle zcela nových pravidel. 

Štítky: