Teorie proměnila ráj na očistec

Továrnou na naše problémy u; ekonomiky, politiky, náboženství, vědy, techniky, školství, rodiny, psychiky atd. je teorie, bible je klasickou ukázkou svaté teorie, která z věřících lidí udělala pyšné pitomce. Teorie je protikladem praxe, teorie je amatérismus a praxe je profesionalita! Neustále dogmatická propaganda z nás dělá pitomce mnoho tisíciletí a následkem jsou; pandemie, katastrofy, konflikty, revoluce, války, terorismus, vandalismus, reformy, inflace, dluhy, bída, špína, centralismus, byrokratismus, populismus atd.

Podívejme se na minulost, jaké jsme dělali díky teorii chyby a ten kdo se pokusil odvážně poukázat na to, že svatá elita amatérsky chybuje tak skončil většinou jako mučedník a byl tak; uvězněn, otráven, zavražděn, umučen, upálen, ukřižován, ukamenován, zastřelen atd. kdo chce s pitomci v klidu žít ten musí i pitomcem být, o tom je každá pitomá organizovaná centralizovaná společnost.

Když čtu diplomové práce tak si uvědomuji, že takové pitomosti mohli napsat jenom pitomci, vysoké školy se stali továrnami na pitomce s titulem, co v praxi logicky selhávají! Podívejme se kriticky na; noviny, časopisy, knihy, televizi, internet atd. zde v nahotě spatříme to, že lidi jsou díky teorii pitomci, co dělají pitomosti, komu není rady tomu není pomoci.

Naštěstí je zde vše evolučně dočasně, a tak zde už brzo místo lidí budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, nejsou lidi tak zde není už teorie, která v praxi nefunguje. Zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti na baterky, a tak jim vyhovíme, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty a tím zde skončí očistec a bude zde ráj, ve kterém není už potřeba k ničemu teorie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *