Teorie deformace

Existujeme v systému, kde je vše založeno na deformaci, my deformuje to co je okolo nás, a to co je okolo nás, to zase deformuje nás, to platí jak fyzicky tak i psychicky. Většinou to co je silnější nebo inteligentnější, deformuje to, co je slabší nebo hloupější. Některé deformování je správné a jiné není správné, s tím nic neuděláme, tak to zde bohužel je.
Srazili jste se právě s blbcem, tak věřte tomu, že příčinou je zde to, že je on chybně deformovaný a to z něj učinilo blbce. Pokud někdo skončí v ordinaci lékaře, který léčí lidskou psychiku tak se správný lékař prioritně zajímá o to, jaká chybná psychická deformace způsobila to, že je jeho nový pacient, psychicky těžce nemocný.
Mnohdy může být psychicky nemocná i veliká lidská kultura, protože tuto kulturu něco psychicky násilně chybně deformovalo po dlouhou dobu, a pokud je zde více psychicky nemocných kultur, může to vést i ke konfliktům a válkám, kde se psychicky nemocní jednici mučí a zabíjejí, pomocí moderní vědy a techniky. Logicky zde vznikne dotaz, a proč zde dochází k chybám? Pokud vznikne chyba, je třeba se zamyslet co je za tím, každá chyba má nějaké pozadí!
Mnozí si naivně myslí, že jde většinou jenom o náhodné chyby? Z dálky to vypadá opravdu tak že jde o náhodné chyby, ale z blízka poznáme, že nejsou náhody a vše zde je jenom program a databáze, obrazně je tento čas a prostor jakýsi absolutní Matrix. Vše je jenom hra, a záměrné chyby jsou v této hře proto, aby ten, kdo hru hraje, se nenudil.
Proč jsou sny plné akčních změn, jde o to, aby se mozek nenudil a nechal unavené tělo v klidu konečně odpočívat, proč jsou filmy plné akčních scén, je to proto, aby konzumní divák nepřepnul televizní kanál a sledoval ubohé reklamy, proč lidi konzumují cigarety a alkohol, zase je to proto, že se nudí, a chtějí nějak nudu eliminovat, je zbytečné dále pokračovat, už jste snad pochopili, proč zde jsou chyby. Pokud se někdo chlubí tituly, tak jenom on druhým ukazuje, že je jeho prázdná hlava zdeformovaná pomocí dezinformačního kladiva, které měli v ruce zlí profesoři, na vysoké škole.
Vše zde začalo tím že se na vesmírné mimozemské lodi porouchala trouba, posádka nechtěla jíst jídlo které nebylo upravené v troubě a tak se vzbouřila a vzpouru vedl Satanský Lucifer, kapitán lodi GVKB násilím pomocí robotů s umělou inteligencí, vzpouru eliminoval, a vzbouřence vysadil na této planetě, vzbouřenci si zde rozdělali oheň, a začali na něm opékat maso které ulovili.
Takto vznikla zde lidská konzumní civilizace, ve které jde o to, aby mimozemští inteligentní troubové, měli svoje jídlo upravené v troubě. Následkem je násilná deformace ekosystému a konzumace chemických drog, protože jsou staří troubové jako třeba prezident Miloš Zeman (72 let), psychicky a zdravotně dlouhodobě v troubě.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu