Teoretické informace jsou v praxi na píču

Teorie je levnou náhražkou za praxi, funkčnost je o tom nemyslet ale vědět co v praxi funguje, už zde bylo dost teorie, co je v praxi na píču, knihy jsou klasickou ukázkou teorie, co je v praxi na píču, dokud zde není lidská řeč tak zde není ani teorie, čím více se mluví tím více je zde teorie, která je na píču.

Naším největším lidským problémem mnoho tisíciletí je teorie, která je na píču. Tam kde místo praxe je teorie tam je to na píču, proto je na píču; náboženství, sekty, hnutí, organizace, politika, Wikipedie, Facebook, filosofie, reklama, umění, ekonomika, věda, technika, školství atd. z díla spatříme tvůrce a pokud je tvůrcem teorie tak dílo je na píču.

Teorie se nám stala svatým kultem, kterému se klaníme a který uctíváme! Ti, co jsou nahoře neustále vymýšlejí; zákony, předpisy, normy, pravidla, výjimky atd. vše co vymyslí to jsou jenom teorie které jsou v praxi na píču. Pokud by se muselo vše, co ti, co jsou nahoře vymysleli, ověřovat dlouhou praxí, tak by se ukázalo konečně že nám vládnou pitomci, co mají v hlavě nasráno.

Příspěvek byl publikován v rubrice Inteligence se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.