Tento svět je přeci stroj a každý inteligentní systém je jenom bezvýznamným dočasným šroubkem

Pokud si přečtu v knize nebo na internetu informace o tom, co je to pravda a láska, tak těmto informacím nerozumím, buď jsou ty informace chybné, nebo já mám chybné chápání? Tento svět je přeci stroj a každý inteligentní systém je jenom bezvýznamným dočasným šroubkem, v tomto stroji, stroj k ničemu nepotřebuje pravdu a lásku, to jsou jenom dogmatické iluze, které nemají nic společného s ekonomickou realitou stroje.

Mnozí řeknou, já nejsem šroubek, ale já jsem prezident nebo ředitel, čas ale jasně ukáže to, že nejsi prezident nebo ředitel, ale že jsi evolučně jenom šroubek, ve velikém evolučním stroji. Hlupáky je snadné oklamat, ale čas už nikdo neoklame, čas má na vše dost času, prezident nebo ředitel, to je jenom šroubek co je zašroubovaný nahoře, a tak si o sobě ten šroubek myslí, že je něco více než šroubek co je dole.

Osud rozhodne o tom, kam se který šroubek zašroubuje a jak se utáhne, šrouby co jsou dole, jsou silně utažené, a šrouby co jsou nahoře, nejsou utažené, a tak se mají dobře. Smrt to je nahrazení starého šroubu za nový šroub, staré šrouby se recyklují, z prachu vše vzniká, a v prach se to navrací, o tom to zde je. Ano, nevím co je pravda a láska, jsem jenom malý šroubek ve velikém stroji, vím jenom to, že nic nevím, vše z dálky, vypadá jinak, než z blízka. Dokud pravdu a lásku na vlastní oči nespatřím, tak neuvěřím, nejdříve prověřuji, a potom důvěřuji.