Jaký má smysl se zpovídat ze svých chyb nějakému hříšnému neznabohu, správné je se zpovídat přímo bohu. Zaregistruje se na YouTube a zde se pomocí videa vyzpovídáte ze svých chyb, hlas lidu je hlasem božím, máte strach, a tak to neuděláte a raději se vyzpovídáte plyšové hračce, protože ona vaše tajemství nikomu neprozradí.

Nosíte tak v sobě hříchy po celý život, a tak se dostáváte do začarovaného kruhu stresu a deprese, komu není rady tomu není pomoci. Pochopte konečně to, že pokud si budete hrát na to co nejste, tak se z vás stanou hříšné loutky, které bude mnohé snadno ovládat! Bůh není nad námi v ráji to je pohádka pro děti, bůh to je život, protože on nás evolučně stvořil, ten, kdo nemá rád všechny lidi, ten nemá rád boha.

Je snadné mít rád sám sebe a je těžké mít rád všechny lidi, nechtějte lidi soudit podle jejich skutků, protože potom oni budou soudit vás podle vašich skutků, pokud by zde platilo oko za oko, tak by zde byl každý člověk na světě slepý! Když to nejde s lidmi po dobrém tak se to vyřeší s lidmi po zlém, jenže následkem je to že jsme z ráje udělali očistec, komu není rady od lidové moudrosti tomu není pomoci. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..