Ten, kdo je dole chce být nahoře 1

Po mnoho tisíciletí je zde rozdělní lidí na ty, co jsou dole a ty co jsou nahoře, dole je ekonomický očistec a nahoře je ekonomický ráj, nadbytek je zde díky nedostatku. Dosud zde nikde na světě nebyla taková konzumní společnost kde by nebylo rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, bylo zde sice mnoho naivních pokusů o to vytvořit společnost kde se nelže a nekrade, jenže ukázalo se vždy to, že je to utopie, která v praxi nefunguje. Problém je v lidské inteligenci, která se snaží o to, aby se z člověka stal egoistický parazit, který se má díky protekci dobře.

Bible je ukázkou toho, jak se lidi snažili mnoho tisíciletí realizovat ekonomické a sociální zázraky a jak vždy narazili na složité problémy se kterými si nedokázali optimálně poradit. Vše zde bylo a bude o napětí mezi protiklady a tato energie má za následek příčiny a jejich následky, celé je to evolučně naprogramovaný dočasný proces, a tak je každý člověk jenom levným dočasným materiálem na evoluční pokusy a naděje na to, že zde bude pro všechny lidi ekonomický a sociální ráj to je naivní utopie.

Tak jako zde existuje zelný maskot, co vypadá v reklamě jako mimozemšťan, tak i bůh je maskotem který vypadá jako Superman, co dokáže zázraky, naučili jsme se vše maskovat, a tak z dálky vypadá stará opice jako ředitel nebo prezident. Jak vypadá nahá lež? Nahá lež to je prozrazené kouzlo, které už díky prozrazení není kouzlem, jakmile lidi poznali pravdu o mytologii a náboženství tak bylo náboženství a mytologie nahrazeno politikou a reklamou. Podívejte se na to jak obchodníci a podnikatelé pečlivě utajují informace díky kterým dosahují velikého zisku, neustále je zde tak snaha krást výrobní a obchodní tajemství, lhář honí lháře a zloděj honí zloděje o tom konzumní společnost od svého vzniku je.

Nahoře je ten, kdo má k dispozici nějaké kouzlo, žijeme ve světě kouzel a nikde není návod, jak se stát kouzelníkem a tím i milionářem. Jenže vše bude už brzo jinak, každý dostane do hlavy kontrolní čip napojený na umělou inteligenci, tím už zde nebude nikde rozdělení lidí na ty, co jsou dole a ty co jsou nahoře, každý bude jenom loutkou na dálkové ovládání, geneticky vadné loutky se eliminují v krematoriu, tím zde skončí problém s přelidněním a degenerací, na kouzla bude mít globální trvalý monopol jenom GVKB umělá inteligence.