Dokaž to, že jsi altruista tím, že se necháš ve virtuální GVKB realitě naskenovat a po naskenování bude tvoje hříšné tělo eliminováno v krematoriu a ty budeš mít místo těla počítač napojený na internet.

Tělo je pro ego božím chrámem, protože bez těla ego zanikne, každé lidské tělo je zde dočasně, proto je zde logicky snaha o to žít dlouho ve zdraví, protože smrt to je konec hříšného ega. Snažíme se poznat vesmír a plýtváme tak penězi a časem na hlouposti, měli bychom se snažit poznat lidské ego, protože ego je zde pevným bodem, kolem kterého se točí naše konzumní kulturní civilizace.

Ego je tam kde je veliká paměť, ve které jsou hodnotné informace o tom, co je pro řídící nervový systém správné, pokud bychom eliminovali z myšlení informace o tom, co je pro centrální řídící nervový systém správné, tak bychom eliminovali ego a z člověka by se stal hloupý genetický robot na dálkové ovládání!

Zde se dostáváme ke snaze o to přeprogramovat lidem mozek pomocí propagandy a reklamy, z lidí se stává stádo ovcí, které snadno ovládají pastýři, co zde mají díky protekci imunitu a výhody, které si nezaslouží.