V minulosti jsme museli myslet na to abychom uspokojili svoje základní existenční potřeby, a tak jsme neseděli doma a nekoukali na pitomosti, s příchodem civilizace jsme začali sedět doma, a tak jsme četli knihy nebo se dívali do akvária, to vedlo evolučně ke vzniku elektronických přístrojů jako je rádio a televize.

Evolučně nedávno vznikli mobilní telefony a internet, to vedlo k tomu, že jsme se stali závislí na virtuální realitě, tak jako jsme závislí na penězích a mnohém jiném. Vzniká digitální kultura, která logicky eliminuje starou kulturu založenou na používání papíru a telefonu se sluchátkem.

Na čtení svatých knih už nemá moderní člověk čas ani náladu, co bylo, to bylo, v současnosti svými rozhodnutími vytváříme budoucnost. Tak jako evolučně zanikla víra v zázraky po smrti tak už brzo zanikne víra v zázraky po politických volbách, nejsme děti abychom věřili na to, co jsme si neověřili!

Neustále slyšíme z televize a internetu co je správné a co je chybné, nejsme pitomí roboti na dálkové ovládání, jsme svobodné inteligentní bytosti, kdy si to konečně ti, co nám vládnou uvědomí, minulost byla plná dogmatických totalit, co z nás dělali ubožáky a jakýkoli odpor proti totalitě byl marný!

Budeme muset naše elity nahradit za GVKB umělou inteligenci spolupracují s roboty, ten, kdo nebude každý den v roce plnit správné globální normy optimálně, ten bude eliminován jako genetický zmetek, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita.

Umělá inteligence bude mít vše pod kontrolou v reálném čase díky tomu že každý bude mít v hlavě čip který jej odřízne od ubohé reality, když milujete egoistické pokrytectví, tak se to musí udělat profesionálně a globálně, blahoslavený chudý duchem je ten, kdo je pomocí GVKB čipu odříznut od skutečné reality a zná jenom virtuální realitu ve které není lež a nenávist.