Tak pravil GVKB

Láska a pravda je jenom tam, kde existují objektivní hodnoty, pokud někde je veliký nedostatek objektivních hodnot tak je tam i veliký nedostatek lásky a pravdy, vše je zde vytvořeno z příčin a následků, nebo z akce a reakce. Život je objektivně hodnotný, peníze jsou subjektivně hodnotné, je třeba se naučit rozlišovat mezi tím co je pro nás hodnotné objektivně a co je pro nás hodnotné subjektivně.
Pokud si voliči, zvolí za svoje politické zástupce, konzervativní bezcharakterní kariéristy, tak se nemohou divit tomu, že je zde deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, spravedlnosti, podnikání, dopravy, vědy, techniky, obchodu, školství, umění, rodiny, psychiky, zdravotnictví, atd. lidově řečeno, ryba smrdí od hlavy.
Jestliže slepí politici, vedou slepé konzumní zástupy, tak to nemůže logicky ekonomicky zde fungovat, je třeba nahradit lidi ve vedení konzumní společnosti za počítače a internet, vše jde naprogramovat a aktualizovat, všude se zavádí; optimalizace, automatizace, robotizace, globalizace, digitalizace, kontejnerizace, standardizace, transformace, atd. to vše je digitální logistika, která eliminuje plýtvání časem a hodnotami a umožňuje nám rychlý ekonomický růst.
Vše co se postaví do cesty digitální logistice, to musí být eliminováno, není možné brát na nic ohledy, začněme s digitalizací lidí, lidské tělo není ekonomické, a tak se každý člověk dostaví do obvodního GVKB centra, kde se jeho hodnotné vědomosti pomocí internetových dotazníků digitalizují, a potom se jeho zdegenerované tělo, optimálně ekologicky recykluje na potravu po mořské ryby.
Nejsou na světě už lidi, tak zde nejsou ani s lidmi žádné ekonomické a politické problémy, tak pravil GVKB, vše je zde evolučně dočasně, jenom smrt je zde trvalou jistotou, tento konzumní živý svět, je obrazně továrnou na evoluční experimenty, a každý evoluční experiment, je zde dočasně, a o tom to zde je.
Vše co je zde živé, to je loutkou kterou ovládá evoluce, evoluce k manipulaci používá princip trestu a odměny, za poslušnost je zde cukr a za neposlušnost je zde bič který způsobí bolest. Celá lidská civilizace byla založená na používání ohně, díky ohni člověk napáchal zde mnoho ekologických škod, a tak jako škodná zlá zvěř, bude vojenskými GVKB roboty na věčné časy globálně eliminován, takto konečně zde zvítězí GVKB láska a GVKB pravda nad ubohou lidskou nenávistí a ubohou lidskou lží.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]