Tak jako nezaléváte plevel, tak nekrmte trolly na internetu

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Láska je dočasný citový experiment ukončený nenávistí, umění je prioritně o lásce řemeslo se spokojí s inteligencí. Pokud chcete lidem dát víru v zázraky, díky které se z lidí stanou stvořitelé zázraků, tak musíte nejprve lidi přesvědčit, že bez lásky jsou jenom mrtvoly na dočasné dovolené.

Láska proměnila opici v Boha, bez lásky se stává Bůh opicí, o tom je pravda o víře v zázraky, nejde sloužit současně lásce a nenávisti, každý si musí vybrat, vše je zde o protikladech, buď budete sloužit tomu co je dole tedy nenávisti, nebo budete sloužit tomu co je nahoře, tedy lásce, napětí mezi láskou a nenávistí, je zdrojem psychické energie, díky které zde každý lidský mozek funguje.

Co milovat a co nenávidět o tom tvoje budoucnost je, jak si to uděláš takové to i máš! Jsou místa plná nenávisti a těmto místům se vyhněte, jak poznáte místa plná nenávisti? Poznáte je podle toho, že zde není smích, spíše je zde blbá nálada a pláč.

Hledejte místa, kde dobrá nálada a smích, nevěřte na názory většiny, minulost jasně ukázala, že názor většiny může být chybný, pravda se nikdy nikde nemění, lež se neustále mění podle situace, lež je jako módní oblečení, pod drahým společenským oblečením, je ale hloupá opice.

Lidi dělají už mnoho tisíciletí ubohé chyby, a v současnosti dělají ubohé chyby už i počítače a roboti, příčinou je zde zase nedostatek lásky a nadbytek nenávisti, nenávist je všude zadarmo, a láska je vzácnější než objektivní pravda.

Tak jako nezaléváte plevel, tak nekrmte trolly na internetu, ano, většina uživatelů internetu jsou trollové, ve kterých je nadbytek nenávisti, a snaží se svojí nenávistí nakazit cizí lidi. Základem úspěchu je láska, ze které vznikne zázrak, láska, ze které nic nevznikne, to je to zalévání plevele, dobrota je žebrota!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *