Tajemství života je rozluštěno

Vše, co je živé to je inteligentní, pokud chceme poznat tajemství života musíme poznat tajemství inteligence, inteligence je o schopnosti optimalizace, optimalizace je hledání správné cesty k cíli, která bude optimální. Všeho zkuste a dobrého se držte o tom je optimalizace a tím i tajemství života.

Podívejte se na vědce trpělivě něco zkouší a nevadí jim to, že tisíckrát se to nepovede, a stejně postupuje i evoluce, vše, co je zde živé to je materiálem na evoluční pokusy, snadnější je kopírovat to co se povedlo, jenže pokud jsme líní tak nebudeme evolučně úspěšní.

Podívejme se na filmy, které jsou dlouho populární, tvůrce filmu nebyl líný, a tak je jeho dílo dlouho populární, z díla se pozná tvůrce. Podívejme se na vynálezy a filmy co nám pomohli postoupit evolučně rychle dopředu, je to obrazně schodiště, po kterém vystupujeme nahoru do lepší budoucnosti.

Subjektivně si myslím to že za každým velikým vynálezem nebo populárním filmem je vždy práce veliké skupiny lidí, jedinec sám nic nemůže dokázat. Často je zde kult osobnosti, kdy je nějaká osobnost spojená s velikým dílem, ve skutečnosti jde jenom propagandu, proč věříme propagandě, která z nás dělá mnoho tisíciletí pitomce? 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *