Tajemství je tam kde jsou zázraky

Vše začíná pohádkami, kde jsou zázraky, a tak je v pohádkách i mnoho tajemství, je třeba se naučit poznat co je pohádka a co není pohádka, podívejme se na reklamu, která nás klame tím, že nám slibuje zázraky. Je třeba pochopit konečně to, jak funguje naše myšlení, myšlení je psychická práce s informacemi, zde se dostáváme k pokrytectví, kdy si jedno myslíme a jiné říkáme, vše je zde tak hra o to, co milujeme a potřebujeme, každá výhra je možná díky tomu že náš konkurent prohraje, někdy vyhrajeme díky štěstí a jindy vyhrajeme díky tomu, že jsme nejlepší.

Když to nejde po dobrém tak to řešíme po zlém, následkem je konzumní očistec, ve kterém jsou nám konkurenti peklem, abychom neměli problémy s konkurenty tak jsme stvořili monopoly, které nahradili konkurenci, největším monopolem je všude stát, který egoisticky rozhoduje o nás bez nás, následkem jsou; ekonomické krize, konflikty, války, pandemie atd.

Eliminuj pomocí monopolu konkurenci a stane se ekonomický zázrak, tak funguje konzumní očistec, elita zde existuje díky monopolu, v přírodě nejsou monopoly, a tak zde není ani elita. Internet je o návštěvnosti a velikou návštěvnost zde má to co má na internetu monopol, bez drahé reklamy nemáte na internetu šanci na velikou návštěvnost, láska je zde už jenom za peníze, protože místo pravdy je zde reklama. Reklama je poslední zoufalý pokus o to, jak získat návštěvnost a popularitu, dobré zboží nepotřebuje reklamu, problémem je to že nabízíme špatné zboží a špatné služby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *